Bilgisayar & Notebook ve Donanım

Geleceğe Yönelik Performans ve Esneklik

Günümüzün masaüstü bilgisayarları işinizde kullandığınız uygulamalardan tutun da büyük ses getiren bir videoyu oluşturmak, AAA bir oyunu oynamak ve favori dizinizi izlemek gibi kullanım amaçlarına göre tasarlanıyor.

Masaüstü bilgisayarlar güvenilirlik, güçlü performans, eşsiz esneklik ve akıllı tasarım özellikleri sunan sabit bilgisayarlardır. Masaüstü bilgisayarlar işletme, oyun, üretkenlik, ev veya iş amaçlı kullanımlarda genellikle paranızın karşılığını verir. İhtiyaçlarınıza ve tercihlerinize bağlı olarak küçük mini bilgisayarlardan şık all-in-one cihazlara ve ultra performanslı iş istasyonlarına kadar pek çok tasarım arasından seçim yapabilirsiniz.

KASALAR

ALL-İN-ONE

MEDYA VE OYUN

MİNİ

Dizüstü bilgisayarlar size masanızdan kalkıp rahata erişmek istediğinizde gereken performansı sunar. Doğru dizüstü bilgisayar ile yeni oyunlar ile video düzenleme ve oluşturma gibi yaratıcı iş yükleri gibi ağır görevleri halledebilirsiniz. Buna yeni nesil bağlantı seçenekleri ve optimize edilmiş pil performansının muhteşem çok yönlülüğünü de eklediğiniz zaman işinizi, oyunlarınızı ve eğlenceyi istediğiniz her yere götürebilirsiniz.

2 Sİ 1 ARADA LAPTOPLAR

STANDART LAPTOPLAR

OYUN VE MEDYA LAPTOPLARI

CHROMEBOOK LAPTOPLAR

Bilgisayar ve çevre birimleri için servis ve destek hizmeti ile birlikte teknoloji çözümlerinde ihtiyaç duyacağınız masaüstü bilgisayar, notebook, yazıcı, bilgisayar parçaları ve yazılım ihtiyaçlarınız için marka bağımsız geniş ürün stoğumuz bulunmaktadır

bilgisayar satış

Bilişim teknolojileri alanında ihtiyaç duyulan teknik servis hizmetlerini markaya bağımsız, müşteri istek ve memnuniyetini ön planda tutarak, en kısa sürede, kaliteli, ekonomik, yaygın, verimli ve planlı bir biçimde sağlamaktadır.

donanım ürünleri

Bilgisayar ve çevre birimleri için servis ve destek hizmeti ile birlikte teknoloji çözümlerinde ihtiyaç duyacağınız masaüstü bilgisayar, notebook, yazıcı, bilgisayar parçaları ve yazılım ihtiyaçlarınız için marka bağımsız geniş ürün stoğumuz bulunmaktadır.

teknik servis

Bilgisayar ve bilgisayar çevre birimi arızalarınız için uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Bilgisayarınızın yazılımsal ve donanımsal bakımlarının düzenli olarak yapılması size hız, performans ve uzun ömür olarak geri döner. Uzman teknik kadromuza bilgisayarınızı teslim ederek problemlerinize çözüm üretebilir ve farkında olmadığınız hataların önlenmesini sağlayabilirsiniz.

bakım hizmeti

Düzenli periyotlarda bilgisayar sistemleri, işletim sistemleri, donanım, ana bilgisayar, server, kablolu-kablosuz ağ yapısı, çevre birimlerinin bakımı, güncellemesi, kontrolü ve yedeklenmesi işlemlerini kapsamaktadır. Periyodik bakımlar dışında oluşabilecek donanımsal ya da yazılımsal sorunlar için en kısa zamanda bilgisayarlara müdahale edilip, sorunların giderilmesi, gereken önlemlerin alınması hizmetlerini kapsar.